Ünlü İK uzmanı Murat Demiroğlu vefat etti! 09.04.2013
Ünlü insan kaynakları uzmanı Murat Demiroğlu evinde bir arkadaşıyla ölü bulundu.Ünlü insan kaynakları uzmanı Murat Demiroğlu evinde ölü bulundu. Demiroğlu'nun doğalgaz zehirlenmesi sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.

 
 
 
İnsan kaynakları uzmanı ve uluslararası Pwc firmasının ortağı Murat Demiroğlu'ndan iki gündür haber alamayan arkadaşları dün 14.40 sıralarında Balat'taki evine geldi. Kapıyı çilingir yardımıyla açan arkadaşları evde Demiroğlu (45) ve üzerinden kimlik çıkmayan bir kişinin cesediyle karşılaştı. Olay sonrası İGDAŞ ekipleri binaya gelerek doğalgazı kesti. Demiroğlu ve arkadaşının doğalgaz sızması sonucu zehirlenerek öldüğü belirlendi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. 
 
Marmara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Demiroğlu, henüz öğrenciyken, insan kaynakları alanında çalışmaya başladı. Banka ve medya sektöründe de görev yapan Demiroğlu'nun ilgi alanlarından biri de restorasyondu. Demiroğlu, Balat'ta öldüğü Rum evini satın alarak restorasyonuyla bizzat ilgilendi. 
 
Demiroğlu bir röportajında "Son beş yılda Balat ve Cihangir'de iki eser yenilemesi gerçekleştirdim. Her ikisi de neredeyse yıkılmakta olan Rum evleriydi ve izinli, planlı, programlı yapılması gereken, her istediğinizi yapamayacağınız tarzda yenileme çalışmalarıydı. Tüm izinlerimde ve boş zamanlarımda projeyle ilgilendim" demişti. 
 
İGDAŞ ekipleri yaptıkları incelemede ise kombi baca borusunun yerinden çıktığını tespit etti. Yetkililer, tesisatın projeye uygun yapıldığını ancak baca borusunun ayrılma nedeninin anlaşılmadığını açıkladı.
Kaynak:

 

Misafir
10.04.2013 12:29:48
0 1
Bir arkadaşımın arkadaşıydı kendisi, hep ne kadar iyi, başarılı biri oldugundan bahsederdi. Ailesinin başı sağolsun.
Misafir
09.04.2013 20:23:47
1 0
Çok üzgünüm. Allah rahmet etsin
Misafir
09.04.2013 18:49:15
1 0
Meslek hayatım boyunca müdürüm olmasını istediğim İK duayeni "Murat Demiroğlu" ruhun şad olsun... üzüntümün tarifi yok :(